Srebrna Gwiazdka

Nauczyciele ZPS przygotowali dla swoich uczniów specjalną niespodziankę – stali się aktorami teatru „Maska” i na półgodziny wcielili się w rolę: Wróbelka, Sroki, Zajączka, Wiewiórki, Misia i Bałwanka, bohaterów bajki o Srebrnej Gwiazdce.

Spektakl wszystkim się bardzo podobała, dzieci mocno przeżywały kłopoty zwierzątek spowodowane zniknięciem Srebrnej Gwiazdki. Publiczność żywo reagowała na zdarzenia rozgrywające się pod leśną choinką, a niektórzy widzowie starali się nawet pomagać w ustalaniu sprawcy zniknięcia gwiazdki. Ale na szczęście, jak to w bajkach bywa, gwiazdka się znalazła, kłopoty zniknęły, było dużo śmiechu, a wszyscy żyli długo i ……..

Najwięcej radości sprawiło dzieciom rozpoznawanie swoich nauczycielek, ukrytych pod pięknymi, teatralnymi strojami.