AKCJA "PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE"

Akcja  „Podaruj książkę bibliotece”

Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w akcji

„Podaruj książkę bibliotece”!

Chcesz i możesz sprawić radość naszym czytelnikom?

Masz w domu książkę, którą warto przeczytać?

Chcesz, aby inni ją przeczytali?

Koniecznie przynieś ją do szkolnej biblioteki!

Wszystkich czytelników i sympatyków książek oraz biblioteki szkolnej zapraszam do włączenia się w akcję „Podaruj książkę bibliotece”.

Jeśli masz ciekawą, przeczytaną i niepotrzebną książkę w dobrym stanie technicznym to koniecznie podaruj ją bibliotece szkolnej! Na pewno znajdą się chętni, aby ją przeczytać. W ten sposób wzbogacisz księgozbiór i pozostawisz po sobie pamiątkę w szkole.

PAMIĘTAJ, KSIĄŻKA CZYTANA – ŻYJE DŁUŻEJ !!!

Mam nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękuję.

Regulamin akcji:

1. Akcja  trwa od 15 października 2013 r. do 15 kwietnia 2014 r.

2. W akcji mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani – uczniowie, absolwenci, rodzice uczniów, nauczyciele oraz inne chętne osoby.

3. W ramach akcji do biblioteki można przekazać lektury szkolne, bajki  i wierszyki, książki młodzieżowe, literaturę psychologiczno – pedagogiczną.

4. Stan książek powinien być co najmniej dobry.

5. Lista darczyńców będzie dostępna w bibliotece szkolnej.

Opracowanie: Kamila Cendrowicz

Nauczyciel bibliotekarz