Rejonowe Mistrzostwa Szkół Specjalnych w Tenisie Stołowym Łowicz 2024

W dniu 27.02.2024r. odbyła się w Łowiczu kolejna edycja Rejonowych Mistrzostwa Szkół Specjalnych w Tenisie Stołowym. Celem imprezy było wdrażanie do rywalizacji w duchu fair play, popularyzowanie tenisa stołowego, jako dyscypliny pozwalającej czynnie i emocjonująco spędzić czas wolny, integrację z młodzieżą z innych szkół. W Mistrzostwach udział wzięły reprezentacje szkół z Głowna, Kutna, Skierniewic, Łowicza i nasza reprezentacja. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Wiktoria Cudna, Julita Kubik, Weronika Kubik, Adrian Aniołowski, Kamil Sochocki, Oskar Brzozowski. Po wielu emocjonujących i stojących na wysokim poziomie pojedynkach rozgrywanych systemem każdy z każdym, w trzech kategoriach wiekowych oddzielne dziewczęta, oddzielnie chłopcy wyłoniono zwycięzców. W kategorii dziewcząt starszych złoty medal zdobyła Wiktoria Cudna, w średniej kategorii wiekowej, złoty medal zdobyła Julita Kubik a w najmłodszej kategorii złoty medal zdobyła Weronika Kubik.W kategorii chłopców starszych srebrny medal zdobył Adrian Aniołowski, w średniej kategorii wiekowej srebrny medal zdobył Kamil Sochocki, a w kategorii najmłodszych brązowy medal zdobył Oskar Brzozowski. Nasz bilans medalowy: 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal. Wszyscy medaliści zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami. Dla wszystkich zawodników wielkie brawa.