Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Nic dwa razy się nie zdarza"

W grudniu trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Nic dwa razy się nie zdarza" - konkursie inspirowanym postacią Wisławy Szymborskiej. Zadaniem konkursowym było wykonanie przez uczniów zdjęcia miejsca związanego z życiem poetki i jej twórczością lub przedstawienie w fotografii jesiennego krajobrazu inspirowanego literaturą Wisławy Szymborskiej.  Uczniowie w bibliotece szkolnej, po wysłuchaniu wybranego utworu Szymborskiej, przystąpili do wykonania pracy konkursowej. Uczniowie myśleli, jak można przedstawić  treść wiersza w formie ciekawego i oryginalnego zdjęcia.  Wychodząc na zewnątrz szkoły wykonali zdjęcia z elmentami jesiennego krajobrazu do następujących wierszy: "Rozmowa z kamieniem", "Kałuża" oraz "Cebula". Powstałe zdjęcia konkursowe zostały przesłane do organizatorów konkursu.