Narodowe Czytanie "Ballad i Romansów" Adama Mickiewicza

W czwartek 15 września 2022 r. uczniowie klasy 7 MOS wzięli udział w Narodowym Czytaniu "Ballad i Romansów" Adama Mickiewicza zorganizowanym w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej. W czytelni biblioteki zaprezentowane zostały wybrane utwory przed licznie zebraną publicznością. Młodzi wykonawcy zaprezentowali swoją interpretację "Świtezianki" i "Pani Twardowskiej". Utwór "Rękawiczka" przeczytały panie bibliotekarki tutejszej biblioteki. Na zakończenie spotkania nasi uczniowie opieczętowali pamiątkową pieczątką nasze szkolne, biblioteczne egzemplarze "Ballad i Romansów". Na zajęciach plastycznych w szkole uczniowie pod opieką pani Natali wykonali prace plastyczne do wybranych utworów Mickiewicza.

Opracowanie: Kamila Cendrowicz, Natalia Salem