Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w Łęczycy

W dniu 5.12.2023r odbył się w Łęczycy 13 Integracyjny, Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. W Turnieju udział wzięły reprezentację szkół ze Zgierza, Stemplewa, dwie reprezentacje Łęczycy SOSW oraz Szkoły Podstawowej nr 3, a także reprezentacja naszej szkoły ZPS Rawa Mazowiecka. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po wielu zaciętych, ale prawadzonych w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji meczach wyłoniono zwycięzców. Turniej z kompletem zwyciestw i stosunkiem bramek 30:1 zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły Wyniki poszczególnych meczy: Rawa - SP nr 3 Łęczyca 4-0, Rawa - Stemplew 7:0, Rawa - Zgierz 10:1, Rawa - Łęczyca SOSW 9:0. Królem strzelców, a zarazem najlepszym zawodnikiem Turnieju został reprezentant naszej szkoły Jan Świegocki z wynikiem 16 strzelonych goli. W TOP10 Turnieju znalazło się 4 naszych reprezentantów. Dla wszystkich zawodników podziękowania i gratulacje.