KONKURS KULINARNY "JESIENNA SAŁATKA"

W dniu 29.11.2012 r. odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny „Jesienna sałatka” pod hasłem: "Smacznie, Zdrowo, Kolorowo".

Zadaniem uczniów było dokonanie zakupów i przygotowanie smacznych, kolorowych sałatek z jesiennych warzyw i owoców oraz wykonanie dekoracji serwowanego dania. Uczniowie pracowali w kuchniach dydaktycznych pod opieką swoich nauczycieli. Wszyscy uczniowie przygotowali się do konkursu bardzo starannie, pracowali z zaangażowaniem, wykazali się dobrym smakiem i kreatywnością w ozdabianiu swoich sałatek. Po wspólnym, pięknym nakryciu stołu oraz  podaniu dań, uczniowie i komisja konkursu degustowali sałatki.

Wszystkie klasy biorące udział w konkursie zasłużyły, zdaniem jury, na I miejsce.

Opracowały: Jadwiga Sotowicz, Aneta Mrówczyńska