WIZYTA KS. BISKUPA ANDRZEJA FRANCISZKA DZIUBY

W dniu 30 października przybył do naszej szkoły z wizytą duszpasterską  ks. biskup Andrzej Franciszek Dziuba, Ordynariusz Diecezji Łowickiej, z towarzyszącym ks. Prałatem Mieczysławem Iwanickim. Cała społeczność szkolna zebrana na apelu powitała honorowego gościa. W imieniu nauczycieli uczynił to p. Dyrektor, a reprezentanci Samorządu Szkolnego w imieniu uczniów. Goście z całą społecznością szkolną obejrzeli krótki film o działalności Placówki. Szkolny teatr ,,Maska” przedstawił pantomimę pt. ,,Przemijanie”. Ksiądz Biskup wyrażając swój podziw dla umiejętności aktorskich uczniów, podziękował za serdeczne przyjęcie. Dokonał pamiątkowego wpisu do kroniki szkolnej. Uczniowie wręczyli gościom  wykonane przez siebie upominki.

Spotkanie zakończyło się pasterskim błogosławieństwem udzielonym przez ks. Biskupa dla całej szkoły.

Opracowała Zofia Golianek